درباره ما

شرکت هونام پلاستیک پارس با برند پکزی تولید کننده برتر انواع پاکت های بسته بندی و کیسه های خرید با کیفیت بسیار بالا و ظاهری زیبا می باشد. همه ی کالا های ما در کارخانه مدرن و اتو ماتیک پکزی واقع در شهرک صنعتی آراسنج استان قزوین، در کشور ایران تولید مي شود. پکزی در تولید محصولات خود از بهترین دستگاه های روز دنیا و مواد اولیه ی با کیفیت و دوستدار محیط زیست استفاده می کند.
تیم خلاق و ماهر پکزی جدیدترین روش های صنعت بسته بندی را بکار می گیرند تا به مشتریان، کالایی با کیفیت بالا و طراحی زیبا تحویل دهند.
دفتر کار مرکزی در تهران و نمایندگی های فروش در سراسر ایران، مسئولیت برطرف ساختن نیازهای مشتریان در زمینه های مشاوره، ایده، طراحی گرافیکی و تولید محصولات را برعهده دارند.

فلسفه ما

  • خدمات بسته بندی ما به گونه ای است که کیفیت محصولات شما را در تمامی مراحل، از بسته بندی تا تحویل به مشتری، حفظ می نماید.
  • از نظر ما بسته بندی نوعی هنر است، بنابراین زیبایی در بسته بندی امری ضروری محسوب می گردد.
  • بسته بندى محصولات، نوعی ابزار تبلیغات و بازاريابى به حساب می آید. خدمات بسته بندی ما باعث ایجاد تمایز شما از رقبایتان می گردد. با هر بودجه ای، ما همیشه راه حلی عملی در جهت پاسخ به نیازهای شما خواهیم داشت.

محافظت از محیط زیست

  • راهکارهای سبز: سعی ما بر این است که از طریق استفاده ازمواد تجزيه پذير در تولید محصولات، اثر مخرب بر محیط زیست را به حداقل برسانیم.
  • یکی از مشکلات بزرگ جهان امروز ما، هدررفت و اسراف انواع محصولات تولیدی، ناشی از عدم نگهداری مناسبِ آن ها می باشد. برای مقابله با این مشکل، پکزی تلاش می کند تا با ترویج بسته بندی مناسب محصولات از اتلاف هرچه بیشتر منابع جلوگیری نماید.
  • ما تمامی سعی خود را برای ایجاد مصالحه و تعادل ما بین جنبه های متناقض ارزش ها و اهداف مطرح شده خواهیم کرد.

بازار هدف

پکزی برای مشتریان خود بالاترین کیفیت را همراه با بیشترین میزان انعطاف پذیری برای تامین نیاز های ایشان در بخش های مختلف بازار فراهم می نماید.
محصولاتی مانند مواد غذایی، نوشیدنی، دارویی، محصولات صنعتی، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات خانوار، مکمل های غذایی، غذای حیوانات و ... از این دست می باشند.